0800331468

Курс долара до гривні в Чернівцях на сьогодні

USD/UAH
  •  

Якщо вам необхідно купити долар в Чернівцях або гривню на вигідних умовах, звертайтесь до компанії «КИТ Group» за вказаним номером телефону чи через форму на сайті. Ми пропонуємо нашим клієнтам прозорі умови співробітництва, оскільки ціна не містить прихованих комісій. Наша компанія працює щоденно, тому кожен бажаючий зможе отримати кошти навіть у вихідні та святкові дні. Для завершення угоди нам не потрібен паспорт, тому вся інформація про клієнта залишається конфіденційною.

Яким буде курс долара до гривні найближчим часом?

За останній час курс долара до гривні дещо знизився, а нещодавно навіть спустився до рівня нижче 24 UAH. Така поведінка фінансового ринку зумовлена підтримкою національної валюти за рахунок нещодавнього розміщення облігацій внутрішнього державного валютного займу. Міністерству фінансів України вдалось залучити приблизно 4,5 мільярда гривень за умови погашення більше ніж за один рік. Фінансова операція супроводжувалась незначним зниженням ставки в доларовому еквіваленті, що є добрим сигналом.

Курс долара на сьогодні залишається стабільним також завдяки вчасному ухваленню бюджету України на наступний рік. У пам’яті наших громадян закарбувались інциденти, коли закон приймався напередодні новорічних свят, що спричиняло колапс в політичній та економічній площині. Особливість останнього законопроекту полягає в тому, що він передбачає незалежність газотранспортної системи від «Нафтогазу». Судячи за поточною динамікою, в короткотривалій перспективі українська національна валюта залишатиметься стабільною та знаходитиметься на рівні 24 UAH за 1 USD. Але при цьому експерти припускають ймовірність прийдешньої девальвації.

На сьогоднішню мить не можна ствердно казати про курс долара на завтра (умовно). Все залежить від зацікавленості іноземних інвесторів до українського ВДВЗ та об’єму валютних надходжень. Якщо ситуація на ринку не зміниться, котирування залишаться на теперішньому рівні, адже національна валюта дуже залежить від надходження іноземних коштів. Окрім того, свою роль відіграють наступні фактори:

  • масштабна приватизація державних підприємств, запланована найближчим часом;
  • на думку експертів, UAH значно зміцниться після запровадження ринку землі;
  • якщо новій владі вдасться покращити соціально-політичну ситуацію в Донецькій та Луганській області, Україна стане ще привабливішою для іноземних інвесторів та масштабних проектів.

Як перевести долари в гривні в Чернівцях на вигідних умовах?

Якщо вам необхідно перевести долари в гривні або у зворотному напрямку, зв’яжіться з нашим менеджером зручним для вас способом. Скоріш за все, операція буде виконана вже протягом поточного або наступного дня, адже американська валюта є ходовою в нашій країні і Чернівцях зокрема. Якщо вам необхідна дуже велика сума, не передбачена нашими резервами, ми повідомимо про появу можливості провести транзакцію.

Для завершення угоди залишається завітати до нашого офісу. Він знаходиться на Проспекті Незалежності 74, що дуже зручно для всіх категорії клієнтів. Наприклад, ви зможете забрати гроші під час повернення додому або коли будете у місті по справах.

Наскільки вигідно та безпечно міняти гроші в нашому сервісі?

За статистикою курс долара на чорному ринку завжди вигідніше. Ми не належимо до сервісів такої категорії. Компанія «КИТ group» є офіційним пунктом і за запитом клієнта надає всю необхідну документацію. Прозорість нашої організації також підтверджується наступними фактами:

  • перед видачею кошти перевіряються за допомогою ультрафіолетової лампи, причому клієнт має можливість скористатися власним пристроєм;
  • надаємо послуги в офісі, адреса якого вказана в реєстраційних документах, тому наша доброчесність не підлягає сумніву;
  • ми працюємо не лише з готівкою, за необхідності ви можете перевести гривні в долари або навпаки за допомогою електронних платіжних систем;
  • офіс нашої компанії обладнаний системами відео нагляду, але за бажанням клієнта ми виконаємо обмінну операцію у приміщенні без камер або на нейтральній території.

Звертаємо вашу увагу на два безкоштовні аналітичні інструменти на нашому сайті. За допомогою функції «Динаміка курсу» ви завжди зможете відстежувати ціни на валюту та робити власний прогноз курсу долара в Чернівцях на найближчий час.

Якщо ви бажаєте виконати конвертацію, але сьогоднішні котирування вас не влаштовують, радимо скористуватись опцією «Повідомити мені». Як тільки вартість валюти сягне необхідної позначки, на вашу електронну поштову скриньку миттєво надійде повідомлення. Після цього зможете порівняти актуальні показники з курсом долара в обмінниках та зробити висновок, де краще виконати конвертацію.