0800331468

Курс долара до рублю в Чернівцях на сьогодні

USD/RUB
 •  

Потреба перевести USD to RUB або RUB to USD виникає в багатьох випадках. Хтось продовжує працювати у Росії та по поверненні намагається зберегти зароблене у твердій та стабільній валюті, а хтось планує далеку поїздку, плануючи здати долари та придбати російські гроші. Також курс валют долар – рубль важливий для деяких бізнес-угод, вкладання коштів, тощо. Незалежно від причин кожен хоче провести фінансову операцію якомога вигідніше. Особливо враховуючи те, що курс долара в обмінниках Чернівців може значно відрізнятися.

В основному це пов’язане з політикою цих установ. Одні встановлюють значну курсову різницю, яка дозволяє їм максимально заробити на кожній транзакції при цьому не цікавлячись інтересами свої клієнтів. В той час як інші, в тому числі наш обмінник, підтримують мінімальну різницю між ціною покупки та продажу. Таким чином наші клієнти отримують вигідні умови, а ми - значну кількість постійних відвідувачі та прибуток в загальному обороті.

Купити долар за рублі: особливості інвестування

Якщо ви плануєте купити долар за рублі в якості майбутніх інвестицій, то необхідно знати особливості інвестування. За статистикою американські «зелені» є найбільш вживаними та продаваними в світі. Також вони часто виступають в парі з іншими грошовими одиницями. Саме USD використовується при продажу нафти, металів та в інших глобальних угодах. Більше того, 80% всіх світових розрахунків проводяться за «вічнозелені», тому ціна цієї глобальної резервної валюти відбивається на всій світовій економіці.

Всі добре розуміють, що гроші без руху витрачаються на поточні потреби та швидко закінчуються, і лише деякі намагаються змусити їх «працювати» та приносити прибуток. Одним з методів цього є валютні інвестиції. Вони можуть бути як довгостроковими, так і короткостроковими. Найважливіше питання при цьому — в які грошові знаки варто інвестувати? Щоб на нього відповісти потрібно дослідити динаміку змін цін на ринку, в тому числі пари рубль-долар та вміти передбачити розвиток подій в майбутньому. На ціну грошей впливають багато чинників, серед яких економічні та політичні процеси в країнах-емітентах.

Вважаючи на досить високий ризик валютних вкладень, експерти радять розділити інвестиції як мінімум на 4 «кошики». Традиційно одним із них може стати найбільш популярні американські купюри, тим більше, що на сьогодні понад 50% резервів всіх світових Центробанків складають саме вони.

Де найкращий курс долара до рубля на сьогодні?

Сьогоднішній курс долара до рубля формують чисельні фактори:

 1. Офіційний — встановлює Національний банк, залежить від світової динаміки, міжнародних операцій Нацбанку та співвідношення між попитом та пропозицією на внутрішньому ринку.
 2. Біржовий — залежить від заявок на купівлю та продаж іноземних грошових знаків та біржах.
 3. Міжбанківський — формується в процесі «торгівлі» державних та приватних банків країни, зазвичай відрізняється від рівня НБУ не більше, ніж на 2%.
 4. Готівковий — показник банків та обмінних пунктів, за яким фактично можна придбати та продати іноземні купюри.

Наш пункт обміну в Чернівцях пропонує найвигідніший курс долара до рубля на сьогодні та оптимальні умови співробітництва. Однією з його переваг є зручний сайт, де знаходяться останні дані по вартості різноманітних грошових одиниць. Також тут можна ознайомитись з динамікою ціни долар – рубль у вигляді зручного графіка, причому побачити дані не лише поточної доби, а й всього попереднього тижня. А зручна опція «Повідомити мене» допоможе отримати необхідну інформацію на електронну адресу. Це дозволить зекономити час та бути обізнаним щодо важливих змін ринку. Повна інформація — найбільш важливий чинник, який допомагає вигідно обміняти долар до рубля.

Що пропонує обмінник в Чернівцях?

Наш пункт обміну в Чернівцях, який встановлює вигідний курс рубля до долара, розташований за адресою проспект Незалежності, 74. Ми можемо вам запропонувати:

 • надійний та безпечний сервіс;
 • зручний графік роботи;
 • різні види іноземних грошових знаків;
 • широкий спектр фінансових послуг;
 • високий рівень захисту інформації;
 • сайт з актуальними даними;
 • кваліфікований персонал.

У нас обміняти рубль до долара можна швидко, вигідно і безпечно. При необхідності є можливість заздалегідь домовитись про операцію на конкретний день і час. Тоді до вашого приходу буде підготовлена відповідна сума, що дозволить пришвидшити процес та зробити його більш зручним і комфортним. Для цього потрібно лише зателефонувати і ми з радістю підемо вам на зустріч. Наша мета — висока репутація та велика кількість постійних клієнтів, саме тому ми постійно дбаємо про інтереси наших відвідувачів та працюємо виключно у правовому полі.

Якщо ви шукаєте вигідний курс долар – рубль, або маєте потребу обміняти інші валюти, наш пункт обміну в Чернівцях завжди до ваших послуг. Приходьте, ми чекаємо на вас!