Курс рубля до гривні в Чернівцях на сьогодні

RUB/UAH
  •  

Усіх бажаючих купити рублі в Чернівцях запрошуємо на сайт компанії «КИТ group». За роки своєї діяльності ми заявили про себе в якості надійного та зручного онлайн-майданчику для конвертації валют. Продемонстровані на сайті котирування постійно оновлюються відповідно тенденціям на міжнародному валютному ринку. Показники є остаточними, тобто під час обмінної операції клієнту не нараховуються приховані комісії та інші платежі невідомого походження. Щоденна робота офісу робить наші послуги зручними для підприємців та інших людей з щільним робочим графіком. До того ж, наше представництво знаходиться на проспекті Незалежності 74, це оптимальне розташування для багатьох мешканців міста.

Як слідкувати за курсом гривні до рубля та здійснити обмін – огляд інтерфейсу

Аби вам було зручно постійно контролювати курс гривні до рубля, ми розробили зручний інтерфейс. Варто зазначити, що він адаптований до усіх комп’ютерних браузерів та переважної більшості сучасних гаджетів на платформі Android/iOS. Завдяки таким функціональним рішенням ви зможете аналізувати валютний ринок та проводити обмінні операції де завгодно – вдома, в офісі, на відпочинку чи в громадському транспорті. Головна вимога до користувача – це наявність інтернет-з’єднання.

Пропонуємо вашій увазі детальний огляд інтерфейсу:

  1. Актуальний курс. Першочергово система показує нинішній курс рубля. Чернівці у цьому питанні не відстають, оскільки місцеві підприємці мають тісні економічні зв’язки з російським бізнесом. Саме ці показники використовуються за основу під час підрахунку остаточного розміру платежу. До речі, тут є елемент аналітики: стрілочка вниз чи вверх демонструє ріст чи падіння вартості валюти відповідно за останній час.
  2. Графік руху ціни. Завдяки зручній діаграмі ви маєте можливість спостерігати, як саме змінився курс валют рубль-гривня за поточний день або протягом останнього тижня. Цей інструмент є більш корисним для професіональних учасників валютних торгів. За допомогою опції трейдери приблизно знатимуть найбільш зручний момент для конвертації.
  3. Відстеження вартості. Якщо у вас немає часу спостерігати за котируваннями на міжнародному ринку, пропонуємо вигідну альтернативу. Клієнтові потрібно всього-на-всього вказати адресу електронної пошти, напрям обміну та бажану вартість валюти. Коли ситуація зміниться і ціна знизиться (або підвищиться) до потрібної позначки, на ваш email одразу надійде повідомлення. Як наслідок, ви зможете обміняти рублі на гривні або у зворотному напрямку на самих вигідних умовах. Будьте впевнені, що звичайні обмінники та банки таких умов не запропонують.
  4. Контакти. У цьому розділі вказані номери телефонів, за якими ви можете зв’язатись з оператором для отримання консультації або подачі запиту на проведення транзакції. Звертаємо вашу увагу, що контактні дані належать одному оператору. Через велику кількість запитів на обмін RUB to UAH компанія «КИТ Group» вимушена запровадити кілька номерів, аби не допустити перенавантаження лінії. Окрім того, в розділі з контактами ви дізнаєтесь точну адресу офісу та зможете побачити точне розташування за допомогою мапи.

Як бачимо, інтерфейс торгового майданчика доволі лаконічний, але він має всі необхідні опції та інструменти для зручного здійснення фінансових операцій.

Способи оплати

Більшість транзакцій в нашому сервісі виконуються готівкою, але така форма розрахунку зручна далеко не всім клієнтам. У разі необхідності ви можете перевести рублі в гривні через банківську карту чи гаманець електронної платіжної системи. Операція виконується напряму без подвійної конвертації, тому ви зможете отримати завчасно заплановану суму.

Варто зазначити, що наш функціонал не передбачає переказу грошей у режимі онлайн. Для безготівкового розрахунку ми пропонуємо подати заявку через компанію-партнера Obmenat. ЇЇ сайт також має простий та зручний інтерфейс, а тому у новачків не виникне труднощів.

Кому цікавий курс рубля до гривні в Чернівцях?

У нас дуже часто запитують курс рубля до гривні в Чернівцях на сьогодні. Цей напрямок зберігає свою актуальність незважаючи на складні політичні стосунки з Російською Федерацією. Не дивлячись на події останніх років, чимало мешканців Буковини продовжують їздити до сусідньої країни на заробітки. Вони повертаються додому з чималою сумою російської валюти, котру необхідно конвертувати в українську. І тут в нагоді стає компанія «КИТ Group».

Серед наших клієнтів є віддалені працівники або фрілансери, котрі надають послуги замовникам з Росії. Зазвичай, це веб-розробники, дизайнери, копірайтери, сео-мастери, контент-менеджери та багато інших.

Купити рублі за гривні часто необхідно тим клієнтам, котрі планують відвідати родичів чи переїхати в РФ на постійне проживання. Незначні суми обмінюють і заробітчани, адже їм потрібні кошти на перший час.