0800331468

Курс румунського лея до гривні в Чернівцях на сьогодні

RON/UAH
  •  

Оскільки Буковина межує з Румунією, курс лей до гривні та у зворотному напрямку є дуже розповсюдженим питанням в Чернівцях. Добре налагоджені економічні та соціально-культурні зв’язки з сусідньою країною сприяють високому обігу іноземної валюти, а тому з обміном у місцевих мешканців зазвичай проблем не виникає. Завдяки високій конкуренції на валютному ринку на Західній Україні встановлені зручні котирування. Одні з найвигідніших умов для конвертації пропонує компанія «КИТ group», котра надає послуги понад 10 років. За час роботи організація напрацювала хорошу репутацію та накопичила солідні резерви грошових активів. Це дозволяє нам виконувати обмінні операції за короткий проміжок часу та задовольняти потреби клієнтів різних категорій – від приватних осіб до представників бізнесу.

Кому цікавий курс леї до гривні в Чернівцях?

Якщо вам необхідно обміняти леї до гривні, Чернівці - чудовий варіант для такої транзакції, адже в місті зосереджено чимало румунської національної валюти. Частіше всього обмін виконують наступні категорії громадян:

  1. Трудові мігранти. Після повернення до батьківщини заробітчанам необхідно отримати UAH, адже всі розрахунки ведуться в національній валюті. Румунськими грошами ви не зможете зробити покупки в магазині, сплатити проїзд в громадському транспорті, похарчуватись в ресторані чи заселитись в готельному номері.
  2. Фрілансери. Через географічному близькість чимало мешканців Буковини володіють румунською мовою та надають різноманітні послуги підприємцям з сусідньої країни. Зазвичай румуни замовляють в українців послуги у сфері веб-програмування, розробки дизайну, написання та редагування текстів, наповнення контентом та ін.
  3. Приватні підприємці. Суб’єкти підприємницької діяльності дуже часто звертають на курс валют. Румунські леї є одним із найцікавіших варіантів для чернівецького бізнесу, що зумовлено географічним фактором. Налагодженню економічних відносин з іноземними партнерами посприяло і підписання Асоціації з Євросоюзом, котре стало можливим завдяки перемозі Революції Гідності. Після зміни політико-економічного вектору країни багато підприємців модернізували виробництво та почали активно постачати продукцію (або послуги) на Захід.
  4. Мандрівники. У Чернівцях зберігається валютний баланс, адже є чимало тих, хто замовляє обмін гривні на румунські леї, а не навпаки. Така послуга користується попитом серед студентів та туристів, адже географічне розташування та значне покращення якості доріг дозволяють громадянам за короткий проміжок часу перетнути кордон з сусідньою країною та гарно провести вікенд.

Як здійснити обмін по курсу лей до гривні в нашому сервісі?

Перед конвертацією RON to UAH переконайтесь у тому, що сьогоднішні котирування вас повністю влаштовують. Якщо вартість валюти вважаєте зависокою для поточного сезону, відстежуйте курс за допомогою зручної діаграми. Цей графік наочно показує динаміку руху ціни за поточний день та останній тиждень.

Якщо не хочете витрачати час на відстеження, вкажіть на сайті бажаний курс. Як тільки вартість валюти сягне бажаної позначки, на вашу електронну пошту надійде відповідне повідомлення. Після цього ви можете зателефонувати нашому оператору та запитати щодо наявності необхідної суми. У разі можливості виконання транзакції у зазначеному об’ємі, ми запросимо вас завітати до офісу. Він знаходиться на проспекті Незалежності, тому вам не буде тяжко відволіктись від навчання або робочих справ.

Безпека – передусім

Надійність обміну леї в гривні та у зворотному напрямку гарантують наступні фактори:

  • гроші передаються не на вулиці чи в невідомому приміщенні, а в нашому офісі, адреса якого зазначена в установчих документах;
  • ми маємо усю необхідну дозвільну документацію, котра свідчить про те, що обмінні операції виконуються на законних обставинах;
  • конвертація вважається завершеною лише після того, як покупець власноруч перерахує всю суму та перевірить банкноти на ультрафіолетовій лампі;
  • всі відомості про клієнта та операції залишаються у внутрішній базі компанії, котра надійно захищена сучасними протоколами безпеки;
  • наш курс лей-гривня є прозорим та не містить прихованих комісій (на відміну від обмінників на чорному ринку), у чому ви можете переконатись на власному досвіді.

Наш офіс відритий щоденно, тому ви зможете обміняти румунські леї на гривні чи навпаки навіть у вихідний та святковий день. Якщо у вас немає готівки, ми запропонуємо альтернативний варіант. Ви можете перерахувати кошти на банківську картку або через електронні платіжні системи, але перед цим необхідно зателефонувати оператору для погодження транзакції та отримання усіх реквізитів.