0800331468

Курс польського злотого до гривні в Чернівцях на сьогодні

PLN/UAH
 •  

Економічна і політична ситуація, що склалася на сьогоднішній день, призвела до значного зростання трудової міграції з України до Польщі. З цієї причини курс злотого до гривні в Чернівцях завжди актуальний і важливий для великого числа звичайних громадян, приватних підприємців та компаній, провідних спільний бізнес з нашим західним сусідом. Взаємний обмін польської та української грошових одиниць реалізується безліччю банків, обмінників, а також представниками чорного ринку, і зробити вибір між ними - завдання, яке кожен вирішує для себе по-різному.

Фактори впливу на курс злотих до гривні

Основною проблемою вигідного обміну валют, що не відносяться до вільно конвертованих, є їх нестабільність. Для угод на незначні суми це не грає великої ролі. Однак при необхідності конвертувати значні обсяги коштів існує ймовірність зробити це в період пікового зростання однієї з них.

Для визначення такого піку слід розуміти, які зовнішні і внутрішні чинники можуть надавати найбільший вплив на курс злотого на сьогодні. До них слід віднести:

 • фінансову політику НБУ і банку Польщі, що стосується збільшення або зменшення грошової маси;
 • рішення про зміну облікової ставки;
 • вихід центральних банків на біржу з метою покупки або продажу великих сум валюти;
 • геополітичну ситуацію в обох країнах - в першу чергу, обстановку навколо Донбасу;
 • динаміку світових цін на основні експортні товари та послуги, які є важливим джерелом валютних надходжень до бюджету;
 • графік і розмір виплат по державним кредитам міжнародним організаціям-донорам;
 • інші рішення центральної влади, які створюють тиск на курс гривня-злотий і впливають на ситуацію в економіці в цілому (зміна тарифів, митних зборів, введення / скасування податків та інше).

У короткостроковій перспективі оцінити вплив цих подій на курсову різницю цілком можливо, особливо за умови періодичного спостереження за динамікою коливань. Єдиними непередбачуваними факторами можуть стати так звані «чорні лебеді» - несподівані ситуації в політиці і економіці, що не піддаються прогнозуванню в принципі.

Де здійснювати обмін валют злотий – гривня в Чернівцях?

Жорстка конкуренція на мультивалютному ринку обумовлена значним попитом на обмінні операції. Основними ринковими гравцями в цій сфері є місцеві відділення великих банківських структур, приватні обмінники і фізичні особи, що представляють нелегальний «чорний ринок». Перерахуємо переваги та недоліки кожної з трьох категорій:

 1. Банківські відділення.

  Найважливішою перевагою банків є гарантія особистої безпеки своїх клієнтів і нульова ймовірність видачі їм фальшивих купюр. На жаль, обмін великих сум тут не завжди доцільний через високі ставки комісійних і неможливість здійснювати транзакції в неробочий час.

 2. Чорний ринок.

  Курс валют злотий до гривні тут найбільш вигідний, але в останні роки на послуги «чорних» валютників спостерігається стабільне падіння попиту. Пов'язано це з позамежним ступенем ризиків, що включають можливість обману при розрахунку, видачі фальшивок, а при обміні великих сум – ще й особисту небезпеку для клієнта.

 3. Обмінні пункти.

  Кращим варіантом на сьогодні є звернення в обмінні пункти, які об'єднують в собі переваги банківської системи і приватного обміну, але позбавлені недоліків обох категорій. Кращі обмінники, які роблять ставку на довгострокову співпрацю і довіру клієнтів, здатні забезпечити мінімальні комісії, особисту безпеку, анонімність і великий вибір додаткових інформаційних послуг.

Переваги обмінника KIT GROUP в Чернівцях і вигідний курс злоті в гривні

Для максимально повного задоволення всіх потреб клієнтів наша компанія надає кожному з них такі гарантії.

 1. Забезпечення повної анонімності. При обміні валюти, незалежно від обсягу операції, ми не вимагаємо від клієнта ніяких персональних даних. Відомості про деталі транзакції ніде не фіксуються і не передаються фіскальним органам або третім особам.
 2. Надання максимуму інформації. Завдяки нашому сервісу ви можете отримати будь-які відомості з актуальних курсів валют, включаючи пару «гривня – злотий». При бажанні всі дані про динаміку змін можна отримати в зручній формі на вказану адресу електронної пошти.
 3. Відсутність обмежень. Ми не використовуємо практику деяких банківських структур щодо введення лімітів на одноразову видачу валютних коштів та/або вимог надавати особисту інформацію за умови конвертації значних сум.
 4. Супровід до безпечного місця. Якщо у клієнта існують побоювання, пов'язані з особистою безпекою, наш співробітник проведе його до автомобіля або найближчій локації, де ймовірність загроз подібного роду мінімальна.
 5. Скористатися бонусними знижками. Застосовуються пропорційно конвертованим сумам і періоду постійної співпраці.

Як спрогнозувати оптимальний курс злотий до гривні?

Кращим способом передбачити вигідний курс є аналіз динаміки його змін з урахуванням факторів, що впливають на це співвідношення. Визначити точні значення, швидше за все, не вдасться, проте вловити загальні тенденції цілком можливо. Визначивши для себе пік найбільш вигідного курсу, здійсніть обмін в будь-який зручний для себе час – або звернувшись в обмінник КИТ ГРУП вдень, або скориставшись можливостями online-сервісу.