0800331468

Курс молдавського лея до гривні в Чернівцях на сьогодні

MDL/UAH
  •  

Завдяки особистостям географічного розташування Буковини чимало мешканців Чернівців та околишніх населених пунктів шукають, де можна купити молдавський лей за самою вигідною ціною. Основна маса цільової аудиторії звертається за допомогою до компанії «КИТ group», адже вона пропонує прозорі котирування та виконує замовлення у стислі терміни. Наша організація надає послуги з конвертації валют на законних підставах, що підтверджується дозволами. За замовчуванням гроші передаються в офісі ( його адреса збігається з координатами, зазначеними в установчих документах), вдома або на нейтральній території. Усі відомості про замовників та суми обміну залишаються конфіденційними. Угода вважається виконаною лише після того, як клієнт власноруч перерахує кошти та перевірить банкноти за допомогою ультрафіолетової лампи. Покупець може скористуватись власним або нашим пристроєм.

Кому цікавий обмін молдавський лей на гривні в Чернівцях?

Зазвичай обмін молдавський лей на гривні в Чернівцях здійснюють наступні категорії мешканців:

  • родичі мешканців Молдови. Свого часу на Буковині відбувалось чимало знакових історичних подій, в результаті яких чимало сімей опинились по обидві сторони кордону. Але родичі не забувають один про одного та навідуються у гості. Звичайно, у таких випадках їм потрібна національна валюта, причому активно подорожують за кордон як українці, так і молдовани;
  • підприємці. Географічна близькість обох країн посприяла активному налагодженню економічних стосунків. Українські та молдовські виробники стрімко імпортують свою продукцію та отримують валютну виручку. До речі, ця ж тенденція стосується постачальників послуг, адже Україна відома на весь світ своїми висококваліфікованими фахівцями в галузі інформаційних технологій;
  • мандрівники. Завдяки туристичній привабливості молдавський лей на гривню у Чернівцях та у зворотному напрямку часто обмінюють любителі подорожей. Буковина приваблює своїх сусідів гірськими небосхилами, неймовірною природою та старовинною архітектурою. Українці здебільшого їздять до Молдови пізнавати гастрономічну культуру та історію дружнього нам народу;
  • приватні особи. Останнім часом UAH демонструє динамічний ріст відносно інших світових валют, тому мешканці Молдови часто обмінюють свої активи в українську національну валюту для подальшого зберігання. До того ж, чимало мешканців сусідньої країни приїздять до Чернівців з метою покупок, адже якщо рахувати в еквіваленті, то в Україні ціни на одяг, багато продуктів та інших товарів народного вжитку значно дешевші.

Підбір вигідного курсу молдавський лей-гривня

Зазвичай котирування валют залежать від суспільно-політичної ситуації та торгових відносин між країнами. За останній час економіка України значно зміцніла, а сама держава покращила свої позиції в рейтингу Doing Business, тому з обережним оптимізмом можемо казати про стабілізацію та зміцнення гривні. Але часом котирування MDL to UAH все ж коливаються, тому ми пропонуємо дві опції, що допоможуть придбати валюту за найвигіднішою ціною.

Віртуальні інструменти мають наступні назви:

  1. «Повідомити мене». Якщо поточний курс молдавський лей-гривня здається вам неприйнятним, можете здійснити обмін трохи пізніше на більш вигідних умовах. Суть опції полягає у наступному: як тільки ціна на валюту сягне необхідної позначки, заявник отримує на email відповідне повідомлення. Адресу електронної пошти необхідно вказати у спеціальному полі на сайті.
  2. «Динаміка курсу». Цей інструмент важко назвати оригінальним, але він дуже корисний професіональним трейдерам. На сайті компанії «КИТ group» відображається графік руху ціни на українську та молдавську національні валюти. Показники фіксуються за поточний день та останній тиждень. Завдяки такій функції ви зможете спрогнозувати котирування та обрати найкращий момент для подальшого обміну.

Як здійснити обмін молдавський лей-гривня в нашому сервісі?

Для проведення такої фінансової операції радимо спочатку зателефонувати операторові за одним з вказаних номерів телефону. Наш представник перевірить наявність необхідної суми коштів. Якщо на сьогодні можливість виконати конвертацію відсутня, ми запропонуємо виконати обмін у доступному об’ємі або повідомимо про надходження необхідної суми.

Якщо ж наші резерви дозволяють виконати запит, клієнту необхідно просто подати заявку та завітати до нашого офісу. У разі необхідності ми принесемо гроші до вас додому або зустрінемось на нейтральній території. Для обміну молдавського лея в гривні в Чернівцях (або у зворотному напрямку) краще всього передати готівку. У разі відсутності такої можливості ви можете перерахувати кошти на банківську картку або гаманець електронних платіжних систем.