Курс фунта до долару в Чернівцях на сьогодні

GBP/USD
 •  

Якщо ви навчаєтесь в Об’єднаному Королівстві чи співпрацюєте з британськими партнерами, напевно вас цікавить курс фунта до долара. Чернівці відрізняються високою популярністю запиту у порівнянні з іншими куточками України, адже місцеві представники бізнесу постійно шукають нових партнерів та освоюють нерозвідані ринки для інвестицій. Не останню роль відіграє і географічна близькість з країнами Євросоюзу, котра сприяє активному налагодженню економічних стосунків з Заходом. Не дивлячись на великі зусилля державної влади та підприємців, обіг британської валюти в Україні залишається на низькому рівні. У таких випадках ми радимо звертатись за допомогою до компанії «КИТ group», адже вона пропонує вигідні умови співробітництва та допомагає здійснювати конвертацію у стислі терміни.

Переваги обміну фунту на долар у Чернівцях з нашою допомогою

Якщо вас влаштовує зазначене на сайті котирування фунт до долара, телефонуйте нашому менеджеру чи одразу приходьте до офісу на проспекті Незалежності. У нас в наявності завжди є необхідна сума для потреб приватних осіб та представників малого і середнього бізнесу. Якщо вам потрібно здійснити крупний обмін, ми запропонуємо виконати операцію частково чи повідомимо про надходження коштів зручним для вас способом.

Під час проведення операції ви можете не хвилюватись за безпеку, оскільки надійність транзакції гарантують наступні фактори:

 1. Дозвільна документація. На запит клієнта ми надаємо всю документацію, котра підтверджує законність діяльності. При цьому курс англійського фунта в Чернівцях знаходиться на рівні чорних ринків. Звичайно, розумний клієнт краще обере організацію, що може підтвердити офіційну реєстрацію, аніж обмінник з сумнівною репутацією;
 2. Наявність офісу. Кошти надаються особисто штатним працівником компанії «КИТ group» у приміщенні, обладнаному камерами відеонагляду. При цьому усі записи та свідчення про клієнта не виходять за межі офісу. До речі, адреса нашої організації зазначена в установчій документації.
 3. Перевірка банкнот на ультрафіолеті. Перед завершенням обмінної операції усі купюри підлягають перевірці на сертифікованій ультрафіолетовій лампі. Для більшої достовірності клієнт може скористуватися власним пристроєм.
 4. Прозорі умови. В нашому сервісі вказаний остаточний курс фунта стерлінга, що не містить прихованих комісій та додаткових платежів. Котирування оновлюються в режимі онлайн синхронно міжнародному валютному ринку.

Додаткові переваги обміну фунтів стерлінгів у нас

В якості бонусу компанія «КИТ Group» пропонує дві функції, що допоможуть конвертувати іноземні валюти на самих вигідних умовах. Мабуть, мало який обмінник може похвалитись опцією «Повідомити мене». Її суть полягає у тому, що клієнт вказує у спеціальній формі на веб-ресурсі зручну для нього ціну на валюту. Коли фунт стерлінгів курс у Чернівцях сягне необхідної позначки, на електронну пошту миттєво надійде повідомлення. Аби не втратити гарну можливість, не чекайте нагоди для відвідування офісу. Просто зателефонуйте в наш сервіс за одним з вказаних номерів телефону та зарезервуйте необхідну суму. Забрати свої гроші ви зможете в будь-який момент. Операція буде здійснена у вказаному об’ємі, навіть у разі валютних коливань.

Іншою опцією ми навряд чи здивуємо, але вона дуже зручна у користуванні. Інструмент має назву «Динаміка курсу». За його допомогою кожен відвідувач сайту може відстежувати рух ціни на валюту за поточний день чи протягом останнього тижня.

Від чого залежить курс фунту до долара?

Враховуючи теперішні геополітичні обставини, доволі важко спрогнозувати вартість англійської валюти відносно американської на довготривалу перспективу. Загалом курс фунта до долара визначають наступні складові:

 • активність торгових відносин між країнами;
 • політичні події як в одній, так і іншій державі;
 • соціальна стабільність спільноти;
 • рівень корупції та тиску на бізнес;
 • останні заяви авторитетних експертів, підприємців та інших лідерів думки;
 • публікації у провідних засобах масової інформації.

У зв’язку з виходом Великобританії зі складу Євросоюзу за останній час фунт до долара та євро дещо просів. Звичайно, чимало людей з різних країн світу та Об’єднаного Королівства зокрема на деякий час запанікували та почали продавати англійську валюту. Але державна влада передбачила усі ризики та добре підготувалась до Brexit, що дозволило попередити колапс на внутрішньому та міжнародному фінансовому ринку. До того ж, вихід з ЄС постійно відкладається. Це свідчить про продуманість процесу та адекватне розуміння усіх сторін можливих наслідків.

Зважаючи на позитивну динаміку, останнім часом експерти зазначають, що навіть у сьогоднішніх умовах фунт залишатиметься однією з найміцніших валют світу. Тому ви можете впевнено здійснювати обмін USD на GBP в Чернівцях та не хвилюватись за надійність своїх активів.