0800331468

Курс фунта до гривні в Чернівцях на сьогодні

GBP/UAH
 •  

Мультивалютні обмінні операції є одним з найважливіших напрямків роботи фінансового ринку. Більшість з них проводиться по валютних парах, де однією зі сторін транзакції виступає українська грошова одиниця. По цій причині поточний курс фунта в місті Чернівці цікавить багатьох приватних підприємців та фізичних осіб, які отримують дохід в британській валюті, а також постійно відстежується банками, обмінниками та «чорними» валютниками.

Що впливає на обмінний курс фунта до гривні?

Взаємне співвідношення британської та вітчизняної валюти схильне до частих коливань. При конвертації великих сум динаміка таких змін принципова, і для виявлення тенденцій зростання або падіння курсу необхідно зрозуміти причини, що до цього призводять. Серед таких в порядку убування слід назвати:

 • монетарну політику Національного банку України;
 • ситуацію з переговорами між ЄС та Великобританією з приводу BREXIT – єдина причина, що може суттєво знижувати фунт стерлінгів та його курс до гривні.
 • динаміку цін на основні групи товарів, що відправляються на експорт і є головними джерелами валютних надходжень;
 • поточну геополітичну ситуацію навколо Донбасу;
 • важливі для економіки рішення президента, Верховної Ради та інших центральних органів влади;
 • обсяг та терміни чергових виплат кредитних заборгованостей держави;
 • стан переговорів з МВФ, ЄБРР та іншими міжнародними організаціями-донорами України;
 • гру на пониження або підвищення на валютних біржах.

У загальних рисах короткострокове прогнозування впливу перерахованих факторів на курс GBP to UAH можливо, однак на прогноз можуть істотно вплинути непередбачувані події, в політиці і економіці широко відомі під назвою «чорних лебедів».

Де здійснювати обмін фунти на гривні в місті Чернівці?

Високий попит на мультивалютні обмінні операції призводить до значної різноманітності існуючих пропозицій. Для здійснення обміну можна вибрати один з трьох шляхів, кожен з яких має свої переваги і недоліки.

 1. Державні та приватні банки.

  Серед переваг банківських установ слід відзначити безпеку процедури і гарантію захисту від отримання підроблених купюр. Основними недоліками є незручний графік роботи, можливі обмеження на видачу кешу, фіксація персональних даних клієнта та змісту проведених ним транзакцій.

 2. «Чорні» валютники.

  Звернення до подібних людей зазвичай відбувається при бажанні заощадити та зберегти анонімність. Однак пропонований ними максимально вигідний курс гривні за фунт нівелюється повною відсутністю безпеки як самого клієнта, так і обмінюваних коштів.

 3. Обмінні пункти.

  Поєднують в собі переваги перших двох шляхів і позбавлені їх недоліків. Кращі обмінники, зацікавлені в довгостроковому співробітництві з клієнтами, надають максимально широкий спектр фінансових послуг – від гарантій приватності та безпеки до максимальної інформативності актуальних курсів валют, включаючи всі можливі вибірки по динаміці UAH to GBP.

Фунт стерлінгів до гривні та переваги обмінника KIT GROUP в Чернівцях

Надаючи послуги з обміну валют, ми намагаємося задовольнити всі запити клієнтів. Компанія KIT GROUP гарантує вам:

 1. Максимальну інформативність.По кожній валютній парі курс відстежується в динаміці. Вивчення наочних графіків в розрізі доби, тижні або місяці може допомогти зрозуміти тенденцію змін, і вибрати найбільш зручний момент для здійснення угоди.
 2. Анонімність. Всі відомості про транзакції, включаючи обмінну операцію фунт в гривню, є суворо конфіденційними. Інформація про них не фіксується і ніколи не повідомляється будь-яким фіскальним органам та/або третім особам
 3. Безпека і відсутність обмежень. Наших мультивалютних ресурсів завжди досить для обміну будь-яких сум по направленню «фунти в гривні» або в зворотному напрямку. Обмежень і лімітів не існує, а при сумнівах клієнта в особистій безпеці наші співробітники забезпечать супровід до автомобіля, торгового центру або іншого публічного місця.
 4. Гнучка система знижок. Застосовується при зростанні обмінюваної суми шляхом пропорційного зниження комісії.

Коли вигідно обмінювати фунти на гривні?

Волатильність гривні достатня висока, тому для вигідного обміну значного обсягу британських фунтів бажано передбачити період їх пікових значень. Зробити це непросто, але у випадку тривалого відстеження динаміки курсу фунт до гривні в Чернівцях і якісного аналізу такої інформації – цілком можливо.

При необхідності зробити заявку можна в будь-який час доби, після чого гроші для вас будуть автоматично заброньовані, а курс зафіксований на поточному значенні. Залишиться лише дочекатися відкриття обмінного пункту, і завершити угоду отриманням потрібної суми кеша.

Скористайтеся послугами KIT GROUP і переконайтеся в нашій порядності, професійності та бажанні йти назустріч кожному клієнту!