0800331468

Курс євро до долару в Чернівцях на сьогодні

EUR/USD
 •  

Одним із розповсюджених варіантів інвестицій є вкладання заощаджень в іноземні валюти. На відміну від ризикованих бізнес-проектів він вважається більш прогнозованим, адже вартість популярних іноземних валют в нашій країні залишається стабільно високою. Таким чином скуповуючи, наприклад, «вічнозелений» можна не тільки надійно захистити кошти від інфляції та економічних негараздів, але й заробити, використавши коливання відносної вартості грошових одиниць. Тому курс долара до євро цікавить багатьох жителів Чернівців та відвідувачів нашого міста.

Як формується курс євро – долар?

Щоб спрогнозувати курс євро – долар та його динаміку, потрібно знати, яким чином формується ціна грошових одиниць. Цей процес зазвичай відбувається двома шляхами, тобто може бути керованим або вільним.

У першому випадку вартість грошових одиниць визначається урядом держави і підтримується штучно. Це може відбуватися, до прикладу, у закритих суспільствах з так званою «жорсткою вертикаллю» влади. Офіційно в таких країнах не використовуються ринкові методи визначення ціни, проте доволі часто наявний чорний ринок обмінників. Прикладом такої регуляції може бути Радянський Союз, де валютні операції були вкрай обмежені і проводилися лише за визначеною державою вартістю. Тому більшість громадян навіть не уявляли як виглядають закордонні купюри, а їх незаконний обіг передбачав серйозну кримінальну відповідальність.

В переважній більшості розвинутих країн курс є вільним, тобто ринковим, коли ціна валюти визначається попитом на неї. Оскільки американські грошові одиниці використовуються у 80% світових торговельних угод, то це є показником значного попиту. Враховуючи стабільну і потужну економіку США та затребуваність американських товарів, це призводить до високої вартості цієї грошей. При цьому на відношення євро до долара часто діють більш складні і менш очевидні чинники, оскільки обидві валюти достатньо сильні і стабільні.

Варто перелічити ще декілька факторів, які відбиваються на ціні грошової одиниці:

 • рівень інфляції;
 • спекулятивні рухи;
 • політична нестабільність;
 • експорт товарів та послуг;
 • процентна ставка Нацбанку;
 • рівень споживчої довіри до вітчизняних товарів.

Все це впливає на стан економіки та, відповідно, на національні грошові одиниці.

Де найкращий курс євро до долара онлайн в Чернівцях?

Плануючи обмін євро – долар, кожна людина намагається отримати найкращі умови для проведення фінансової операції. І звичайно, що основним показником цього є вигідний курс євро до долара та безпечність транзакції.

Як же знайти надійне місце для обміну? По-перше, варто довіритись думці експертів та інших учасників ринку. Також обраний обмінник повинен мати реальний стаціонарний пункт обміну, постійних клієнтів та документи про легальність даного виду діяльності. Всім цим вимогам відповідає наш пункт обміну, який знаходиться в зручному місці Чернівців за адресою пр. Незалежності, 74. Ми працюємо без вихідних з 9 ранку до 7 вечора. Це дозволяє нашим відвідувачам при необхідності обміняти кошти в будь-який день.

Наша мета — взаємовигідні фінансові операції, тому ми підтримуємо невелику курсову різницю, що дозволяє нашим клієнтам отримати максимально вигоду. Окрім того, на нашому сайті ви завжди можете знайти свіжий крос-курс євро долар і навіть прослідкувати його динаміку протягом дня та минулого тижня. Це влаштовано для того, щоб кожний зміг підібрати оптимальний момент для проведення угоди. Особливо, якщо планується обмін значної суми коштів і мінімальні коливання ціни можуть значно вплинути на остаточну суму.

Переваги використання послуг нашого обмінника

Серед основних переваг нашого обмінника:

 1. Стабільна та довготривала робота, велика кількість задоволених клієнтів.
 2. Надання широкого спектра послуг, серед яких обмін EUR to USD, USD to EUR та інші.
 3. Актуальний курс євро до долара онлайн, який дозволяє мати найсвіжішу інформацію та своєчасно на неї відреагувати.
 4. Наявність у вільному доступі всіх необхідних ліцензій та дозвільних документів.
 5. Обладнання сучасними пристроями для перевірки купюр.

Ми завжди стараємося підтримувати свою високу репутацію, саме тому намагаємося враховувати всі побажання наших клієнтів. Якщо у вас є потреба обміняти значку кількість грошей або цікавлять купюри конкретного ґатунку, ви завжди можете нам зателефонувати. Ми зробимо все можливе, щоб задовольнити ваші потреби. Зверніть увагу, що окрім вищеназваних, ми працюємо ще з декількома видами валют, а наші обмінники загалом знаходяться у 20 великих містах України.

Ми пропонуємо вигідний крос-курс долар – євро, доброзичливе обслуговування та надійний захист персональної інформації. Скористайтеся нашими послугами і ви неодмінно захочете стати нашим постійним клієнтом!