0800331468

Курс євро до гривні в Чернівцях на сьогодні

EUR/UAH
  •  

Історично склалось, що курс євро в Чернівцях є дуже популярним запитом в суспільних колах. Ця закономірність здебільшого зумовлена географічною близькістю Буковини до Євросоюзу. Валютну виручку до України приносять суб’єкти зовнішньоекономічної діяльності (підприємці) та трудові мігранти, котрі повертаються додому аби провідати своїх родичів чи відкрити бізнес. Споживачами європейської валюти в основному виступають туристи, що прямують на Захід для огляду визначних місць. Нерідко звертаються і прості громадяни, які конвертують українські гроші в європейські для довгочасного зберігання.

Як контролювати курс євро на сьогодні?

Якщо вас цікавить курс євро на сьогодні, завітайте до офіційного сайту обмінного сервісу «КИТ Group». Ми пропонуємо два безкоштовних, а головне зручних інструмента для контролю актуальних цін:

  • динаміка руху ціни. Ця функція являє собою графік, котрий демонструє коливання валютної пари EUR to UAH чи UAH to EUR за поточний день або останній тиждень. Щоб спостерігати за зміною вартості, необхідно вказати напрям обміну «Купівля»/«Продаж». Інструмент дуже зручний у користуванні навіть для новачків;
  • повідомлення про зміну вартості. Прогортайте головну сторінку сайту трохи нижче та побачите підрозділ «Повідомити мене». Це дуже цікава опція для професіональних трейдерів, котрі заробляють на різниці валют. Якщо ви бажаєте продати чи купити євро в Чернівцях на самих вигідних умовах, вкажіть в окремому полі бажану ціну. Коли показник сягне необхідної позначки, на вашу електронну пошту миттєво надійде повідомлення. Після цього радимо невідкладно зв’язатися з нашим оператором для виконання обмінної операції.

Зазначені інструменти доступні відвідувачам сайту безкоштовно. Для їх користування не потрібно реєструватися на веб-ресурсі, а також не обов’язково конвертувати активи саме в нашому сервісі.

Додаткові фактори обміну гривні на євро

Курс гривня-євро визначається не лише об’ємами торгових операцій та кількістю завезеної валюти до України. Чималу роль відіграють і політичні події. Частіше всього котирування коливаються на фоні президентських та парламентських виборів. Позиції української валюти дуже залежать від новин з економічної сфери України. Наприклад, звістки про ймовірне підписання нового договору з Міжнародним валютним фондом позитивно впливають на позиції гривні.

Ситуація на ринку може значно змінюватися після резонансних заяв олігархів, звичайних бізнесменів чи інших лідерів думки. На жаль, представники зазначених категорій часто маніпулюють свідомістю громадян, а це впиває впливає на вартість української валюти та добробут населення.

Як перевести євро в гривні в Чернівцях?

Якщо ви проживаєте в Чернівцях і вам необхідно перевести євро в гривні, першочергово подивіться котирування валют на нашому сайті. Пропонуємо одразу порахувати остаточний розмір платежу та переконатись у тому, що наші умови є прозорими та з клієнта не стягуються приховані комісії.

Зателефонуйте нашому оператору, аби дізнатись щодо наявності потрібної суми. Якщо зазначена сума є в нашому резерві, ми запросимо вас забрати гроші в офісі протягом поточного дня або наступного дня (в залежності від часу подачі запиту). Клієнтам, котрим необхідно на деякий час поїхати з міста, ми відкладемо гроші (без зміни ціни) та віддамо їх після вашого повернення.

Також за необхідності можемо переадресувати запит, адже наша мережа об’єднує більш ніж 10 обласних центрів у різних куточках України.

Обмін EUR-UAH в нашому сервісі – наскільки це безпечно?

Гарантією успішного виконання операції виступають наступні фактори:

  • за запитом клієнта надаємо всю необхідну дозвільну документацію на здійснення діяльності;
  • наявність офісу, адреса якого зазначена в установчих документах (якщо ви знайшли в інших джерелах вигідний курс євро, чорний ринок – не кращий варіант, оскільки такі суб’єкти ухиляються від закону);
  • перед завершенням обмінної операції банкноти перевіряються за допомогою ультрафіолетового пристрою, за необхідності ви можете здійснити контроль з використанням власного обладнання;
  • вся інформація про клієнта залишається конфіденційною, за вашим бажанням ми можемо передати гроші у приміщенні без відеонагляду або на нейтральній території.

До речі, купувати валюту не обов’язково за готівку. Така форма розрахунку є найбільш розповсюдженою, але замовник може перерахувати гроші на банківську картку чи гаманець електронної платіжної системи (WebMoney, PerfectMoney, AdvCash та ін.).

Якщо курс євро до гривні на сьогодні вас влаштовує, подавайте заявку в будь-який зручний час. Автоматизована система приймає запити, а оператори обробляють їх щоденно в робочі години. Офіс компанії «КИТ group» знаходиться на проспекті Незалежності. Завдяки зручному розташуванню кожен бажаючий має можливість забрати кошти навіть протягом робочого дня.

У разі виникнення запитань чи труднощів звертаєтесь до менеджера зручним для вас способом.